АНКЕТА ВОЈНОГ СИНДИКАТА СРБИЈЕ – СТАЊЕ У ВОЈСЦИ СРБИЈЕ

Анкета је добровољна и анонимна, а намењена је истраживању које спроводи Војни синдикат Србије, са циљем што објективнијег сагледавања потреба свих запослених у Војсци Србије и планирања даљих активности синдиката према послодавцу.

Припадници који узму учешће у анкети, одговоре дају заокруживањем, а могу их предати у својим синдикалним групама или на следећи начин:

– фотографисањем попуњеног анкетног листића и слањем на Viber број: +381 66 27 11 05
– фотографисањем попуњеног анкетног листића и слањем на е-пошту: anketa@vojnisindikatsrbije.rs
– фотографисањем попуњеног анкетног листића и слањем поруке на facebook Vojni Sindikat Srbije
– слањем одговора на питања из анкете на један од понуђених начина, тако што ћете најпре навести редни број питања, а потом одговор. Пример: 1подофицир, 2КЗБ, 315, 4ДА, 5НЕ, итд.

НАПОМЕНА: Уколико неко од учесника у анкети ипак достави свој идентитет или га Војном синдикату Србије учини доступним на неки други начин, синдикат ће га чувати и неће учинити доступним трећим лицима. Питања дата у анкети једнако се односе на лица у мушком и женском роду.

У анкети износите своје појединачно мишљење.

Анкета се спроводи у периоду од 20.12. до 31.12.2020. год.